Plemenu hovawart se věnujeme od roku 1995, kdy jsme si po pečlivém průzkumu všech plemen pořídili našeho prvního plavého hovawarta Filla Plavý vítr. Protože nám doslova učaroval, rozšířili jsme naši smečku v roce 2002 o další dva hovawarty sourozence fenku Kiru Plavý vítr a psa Kestona Plavý vítr. Naše nadšení pro cvičení a výstavy v té době bylo velké a zažili jsme s nimi spoustu krásných, nezapomenutelných chvil a zážitků, poznali jsme množství úžasných lidí.
 
    Nasbírali jsme za ta léta mnoho informací a zkušeností a pustili se do chovu tohoto krásného plemene. Zakladatelkou našeho chovu byla velká osobnost ze slavného starého chovu, jednoho z prvních v této zemi, Kira Plavý vítr. Byla to fena dravá, energická a nebojácná s velkou chutí do práce a výjimečně krásného exteriéru. Ve svém chovu se snažím o pokračování tohoto typu hovawarta na její dceři Boogie Černý vítr a dbám na volbu typově podobných plemeníků.

    Našim cílem je odchov zdravých a exteriérově krásných jedinců, kteří jsou povahově vyrovnaní, což je nesmírně důležité.

    Naše štěńátka se snažíme svědomitě socializovat a připravovat do svých nových domovů. Při odchodu jsou samozřejmostí veškeré informaceo výživě, výchově a péči, kupní smlouva, očkování a odčervení štěňátek, označení čipem, mezinárodní očkovací průkaz (PAS), průkaz původu štěňátka.
  
    Jsme nápomocni po celou dobu po odchodu štěněte s jakýmikoli informacemi a radami. Jsme rádi, když víme, že se našim potomkům daří dobře.

Kontakt

Martina Balonová
Pod Zámečkem 519/19
Praha 8 - Dolní Chabry
184 00
Česká republika

Telefon 00420 284 689 250
Mobil 00420 732 947 771
E-mail mbalonova@seznam.cz

Přihlášení
Jméno:
Heslo: